Hrvatski strukovni sindikat medicinskih sestara - medicinskih tehničara


Tijela Sindikata

Nadzorni odbor

Članovi V. saziva Nadzornog odbora HSSMS MT

  1. Bilić Joško - HMP Split
  2. Đurić Ružica - OB Vukovar 
  3. Oštarjaš Stjepan- Bolnica Klenovnik 
  4. Pedišić Sandra - Klinika za ženske bolesti
  5. Zaninović Nataša - DZ Zagreb centar

 

Glavno vijeće

Članovi V. saziva Glavnog vijeća HSSMS MT:

  1. Armano Ljerka - KBC Sestre milosrdnice
  2. Božac Enisa - OB Pula
  3. Ćupić Dragana - Zadar
  4. Deković Silvana - OB Šibenik
  5. Farkaš Dijana - Čakovec
  6. Kucljak Gordana - OB Vinkovci
  7. Lončar Ivana - Bolnica Klenovnik
  8. Magdić Anka - DZ Slunj
  9. Marin Prižmić Iris - KBC Split
  10. Marinić Davorka - OB Sisak
  11. Marušić Brankica - DZ Valpovo
  12. Matošić Tomislav - PB Rab
  13. Miletić Zdravko - OB Slavonski brod
  14. Petrović Nela - OŽB Požega
  15. Pezelj Josip - Gospić
  16. Placento Harolt - OŽB Našice
  17. Sambol Ljiljana - OB Koprivnica
  18. Serdarević Nermin - DZ Daruvar
  19. Šinjak Zoran - OB Zabok
  20. Vargović Damir - OB Virovitica
  21. Večerin Ivan - OB Dubrovnik
  22. Vrbnjak Petra - KB Sveti Duh
  23. Vujević Mladenka - DZ SDŽ
  24. Zaninović Nataša - DZ Zagreb centar

Predsjedništvo

Predsjedništvo Sindikata čini 10 članova Sindikata. Na sastancima Predsjedništva uz članove Predsjedništva  nazočni su Predsjednik Sindikata, Predsjednik Glavnog vijeća i Stručna služba. Pravo glasa pri odlučivanju imaju članovi Predsjedništva te Predsjednik Sindikata i Predsjednik Glavnog vijeća.

1. JAGODA BUDIŠA 

2. BISERKA CVITKOVIĆ 

3. SILVANA GANZA

4. ROBERT IVŠAK 

5. VESNA JURKOVIĆ 

6. BRANKICA MARUŠIĆ

7. MARIJANA SMOLČIĆ 

8. MARICA STANIĆ 

9. DAJANA SUBIĆ

Povjerenstva

Povjerenstvo za HMP

Antun Bajan - predsjednik - HMP Osijek
Joško Bilić - ZHM Split
Jozo Oreč - ZHM Zagreb
Zlatan Grbešić - ZHM Poreč
Antun Čačić - ZHM Zadar

Povjerenstvo za bolničku djelatnost

Brankica Grgurić - predsjednica - OB Sveti Duh
Ljiljana Sambol - OB Koprivnica

Povjerenstvo za zaštitu na radu

Ljiljana Sambol - predsjednica - OB Koprivnica
Silvana Ganza - KBC Split

Povjerenstvo za psihijatriju

Petar Budim - PB Popovača
Vinka Dvornik - PB Ugljan
Vesna Jurlina - PB Ugljan

Povjerenstvo za primalje

Gordana Kucljak - predsjednica – OŽB Vinkovci
Blaženka Sumpor - KBC Sestre milosrdnice
Mirjana Majurec – Klinika za ženske bolesti i porode
Vera Divjak - KBC Sestre milosrdnice

Povjerenstvo za primarnu zdravstvenu zaštitu

Dajana Subić - predsjednica - Zadar

 

Predsjednici podružnica

 POD. 1. Mikulić Radmila  - SB KRAPINSKE TOPLICE

POD. 3.  Kovačić Zdenka - SB ZA PLUĆNE BOLESTI

POD. 4. Ivšak Robert - KBC SESTRE MILOSRDNICE

POD. 5. Marinić Davorka - OB SISAK

POD. 6. Jakšić - Rupčić Grozdana - DZ IVANIĆ GRAD

POD. 7. Kalentić Katarina - OB VUKOVAR

POD. 8. Valenčak Suza -  DZ ZAGREB ZAPAD

POD. 12. Kocbek Emil - PB JANKOMIR

POD. 13. Detelić Martina - VELIKA GORICA

POD. 14. Suvajac Antonija -  OGULIN

POD. 15. Bilić Jelena - DZ PEŠĆENICA 

POD. 16. Britvar Iris - SVEUČILIŠNA KLINIKA VUK VRHOVAC

POD. 17. Antolić Danijela - KB MERKUR

POD. 18. Petanjek Damir - ZAVOD ZA HITNU MEDICINU GRADA ZAGREBA

POD. 19. Režić Jadranka - DZ SPLITSKO DALMATINSKE ŽUPANIJE

POD. 20. Sambol Ljiljana - OB KOPRIVNICA

POD. 21. Subić Dajana - Zakup ZADAR

Ćupić Dragana - OB Zadar

Pupovac Melinda - DZ Zadar

Čačić Antun - ZHM Zadar

Jurlina Vesna - PB Ugljan

Žujić Željko - SB Biograd na moru

POD. 22. Miškulin Gordana - KBC Zagreb 

Kapac Đurđica - Stomatološki fakultet

POD. 23. Grgurić Brankica KB SVETI DUH

POD. 24. Šimonić Renata - KLINIKA ZA PLUĆNE BOLESTI JORDANOVAC

POD. 25. Paklec Pavlović Jasminka - KLINIKA ZA ŽENSKE BOLESTI I PORODE PETROVA

POD. 27. Brico Katica - KLINIKA ZA TRAUMATOLOGIJU

POD. 28. Kolak Zrinka - DB SREBRNJAK

POD. 31. Budiša Jagoda - STOMATOLOŠKA POLIKLINIKA

POD. 32. Stanić Marica - OSIJEK

POD. 33. Zaninović Nataša - DZ ZAGREB CENTAR

POD. 34. Miletić Zdravko - OB SLAVONSKI BROD

Katić Irena - DZ SLAVONSKI BROD

Šaf Dragica - Zakup SLAVONSKI BROD

Žanko Dušan - ZZHM SLAVONSKI BROD

Požega Davorin - ZZJZ SLAVONSKI BROD

POD. 36. Hozmec Blažić Vesna - ČAKOVEC 

POD. 37. Plazanić Ankica - DZ MAKSIMIR

POD. 38. Martinović Puljević Gordana - KLINIKA ZA INFEKTIVNE BOLESTI

POD. 39. Kralj Danica - CENTAR STANČIĆ 

POD. 40. Krucki Sanja - PAKRAC

POD. 41. Cvitković Biserka - KLINIKA ZA DJEČJE BOLESTI KLAIĆEVA

POD. 42. Huljev Ljiljana - DZ SAMOBOR

POD. 44. Golubiček Draženka - SRČANA POLIKLINIKA 

POD. 45. Muratović Hidajeta - BOLNICA ROVINJ

POD. 46. Deković Silvana - OB ŠIBENIK

Tarle Daniela - DZ Drniš 

POD. 47. Placento Harolt OŽB NAŠICE

POD. 48. Gulija Maja OB ZABOK

POD. 50. Kucljak Gordana OB VINKOVCI

POD. 51. Stanković Vladimir KLINIKA ZA TUMORE

POD. 54. Batlak Asmir KB DUBRAVA

POD. 55. Oberan Mislav OŽB POŽEGA

POD. 56. Jambrišak Marica DZ ZAPREŠIĆ

POD. 57. Brdek Kata SB GOLJAK

POD. 58. Večerin Ivan OB DUBROVNIK

POD. 59. Gligora Irena USTANOVA ZA ZDRAVSTVENU NJEGU U KUĆI

POD. 61. Bakran Gordana OB KARLOVAC 

POD.62. Vuković - Hoić Vlasta OB VARAŽDIN

POD. 66. Novoselec Božidar DZ VARAŽDIN

POD. 67. Šarić Krešimir DZ POREČ

POD. 69. Drobec Draženka NPB POPOVAČA

POD. 71. Alebić Lidija - OB KNIN 

POD. 72. Marušić Brankica - DZ VALPOVO

POD. 73. Lukačić Srećko - DZ NAŠICE

POD. 74. Matković Diana - DZ IMOTSKI

POD. 75. Sajevac Krstinka - SLOGA KARLOVAC

POD.77. Modrušan Mirjana - DZ SLUNJ

POD. 78. Rudić Nevenka - DZ KAŠTELA

POD. 79. Kovačić Dunja - SB STUBIČKE TOPLICE

POD. 80. Zovkić Antonija - DZ ŽUPANJA

POD. 81. Mičić Jasenka DZ RIJEKA

POD. 82. Kurtanjek Vilmica - PB VRAPČE

POD. 83. Hodak Valentina - SB LIPIK 

POD. 84. Oštarjaš Stjepan - BOLNICA KLENOVNIK 

POD. 85. Matošić Tomislav - PB RAB

POD.87. Raguž Dunja - DZ VUKOVAR

POD.88. Bilić Joško - ZHM SPLIT

POD. 89. Ganza Silvana - KBC SPLIT

POD. 91. Lipovac Krunislav - DARUVAR

POD. 93. Vargović Damir - OB VIROVITICA

POD. 94. Glas Vesna - DZ KRAPINSKO ZAGORSKE ŽUPANIJE

POD. 97. Silić Otilija - KORČULA 

POD.98. Pekić Zrinka - SB DUGA RESA 

POD. 99. Klarić Đurđica - KUTINA

POD. 100. Davor Marinac OB Nova Gradiška

POD. 101. Veljković Radivoj - DZ NOVA GRADIŠKA

POD. 102. Vučić Gordana DZ BELI MANASTIR 

POD. 103. Kanisek Sanja - PZZ OSIJEK

POD. 104. Bajan Antun - HMP OBŽ 

POD. 106. Bekina Biljana - LJEČILIŠTE BIZOVAČKE TOPLICE 

POD. 107. Pavičić Sarafina - NOVSKA

POD. 108. Petrić Kristina - SB NOVI MAROF

POD. 109. Bakić Bojan - OB BJELOVAR 

POD. 110. Burazor Dražen - OB PULA

POD. 112. Vukoša Vera (ZHM) - OB GOSPIĆ

Pezelj Josip (OB)

 

MSSMZSSNNEPSUPSIMatica Stanogradnja