Hrvatski strukovni sindikat medicinskih sestara - medicinskih tehničara

HSSMS-MT
“Najbolji obol kojeg sestra može dati narodu, jeste uvjerenje da je svaki čovjek vrijedan član ljudske zajednice, da ima svoja prava i dužnosti i da ga osposobi za borbu u životu”

Predsjednici podružnica

 POD. 1. Mikulić Radmila  - SB KRAPINSKE TOPLICE

POD. 3.  Kovačić Zdenka - SB ZA PLUĆNE BOLESTI

POD. 4. Ivšak Robert - KBC SESTRE MILOSRDNICE

POD. 5. Marinić Davorka - OB SISAK

POD. 6. Jakšić - Rupčić Grozdana - DZ IVANIĆ GRAD

POD. 7. Kalentić Katarina - OB VUKOVAR

POD. 8. Valenčak Suza -  DZ ZAGREB ZAPAD

POD. 12. Kocbek Emil - PB JANKOMIR

POD. 13. Detelić Martina - VELIKA GORICA

POD. 14. Suvajac Antonija -  OGULIN

POD. 15. Bilić Jelena - DZ PEŠĆENICA 

POD. 16. Britvar Iris - SVEUČILIŠNA KLINIKA VUK VRHOVAC

POD. 17. Antolić Danijela - KB MERKUR

POD. 18. Petanjek Damir - ZAVOD ZA HITNU MEDICINU GRADA ZAGREBA

POD. 19. Režić Jadranka - DZ SPLITSKO DALMATINSKE ŽUPANIJE

POD. 20. Sambol Ljiljana - OB KOPRIVNICA

POD. 21. Subić Dajana - Zakup ZADAR

Ćupić Dragana - OB Zadar

Pupovac Melinda - DZ Zadar

Čačić Antun - ZHM Zadar

Jurlina Vesna - PB Ugljan

Žujić Željko - SB Biograd na moru

POD. 22. Miškulin Gordana - KBC Zagreb 

Kapac Đurđica - Stomatološki fakultet

POD. 23. Grgurić Brankica KB SVETI DUH

POD. 24. Šimonić Renata - KLINIKA ZA PLUĆNE BOLESTI JORDANOVAC

POD. 25. Paklec Pavlović Jasminka - KLINIKA ZA ŽENSKE BOLESTI I PORODE PETROVA

POD. 27. Brico Katica - KLINIKA ZA TRAUMATOLOGIJU

POD. 28. Kolak Zrinka - DB SREBRNJAK

POD. 31. Budiša Jagoda - STOMATOLOŠKA POLIKLINIKA

POD. 32. Stanić Marica - OSIJEK

POD. 33. Zaninović Nataša - DZ ZAGREB CENTAR

POD. 34. Miletić Zdravko - OB SLAVONSKI BROD

Katić Irena - DZ SLAVONSKI BROD

Šaf Dragica - Zakup SLAVONSKI BROD

Žanko Dušan - ZZHM SLAVONSKI BROD

Požega Davorin - ZZJZ SLAVONSKI BROD

POD. 36. Hozmec Blažić Vesna - ČAKOVEC 

POD. 37. Plazanić Ankica - DZ MAKSIMIR

POD. 38. Martinović Puljević Gordana - KLINIKA ZA INFEKTIVNE BOLESTI

POD. 39. Kralj Danica - CENTAR STANČIĆ 

POD. 40. Krucki Sanja - PAKRAC

POD. 41. Cvitković Biserka - KLINIKA ZA DJEČJE BOLESTI KLAIĆEVA

POD. 42. Huljev Ljiljana - DZ SAMOBOR

POD. 44. Golubiček Draženka - SRČANA POLIKLINIKA 

POD. 45. Muratović Hidajeta - BOLNICA ROVINJ

POD. 46. Deković Silvana - OB ŠIBENIK

Tarle Daniela - DZ Drniš 

POD. 47. Placento Harolt OŽB NAŠICE

POD. 48. Gulija Maja OB ZABOK

POD. 50. Kucljak Gordana OB VINKOVCI

POD. 51. Stanković Vladimir KLINIKA ZA TUMORE

POD. 54. Batlak Asmir KB DUBRAVA

POD. 55. Oberan Mislav OŽB POŽEGA

POD. 56. Jambrišak Marica DZ ZAPREŠIĆ

POD. 57. Brdek Kata SB GOLJAK

POD. 58. Večerin Ivan OB DUBROVNIK

POD. 59. Gligora Irena USTANOVA ZA ZDRAVSTVENU NJEGU U KUĆI

POD. 61. Bakran Gordana OB KARLOVAC 

POD.62. Vuković - Hoić Vlasta OB VARAŽDIN

POD. 66. Novoselec Božidar DZ VARAŽDIN

POD. 67. Šarić Krešimir DZ POREČ

POD. 69. Drobec Draženka NPB POPOVAČA

POD. 71. Alebić Lidija - OB KNIN 

POD. 72. Marušić Brankica - DZ VALPOVO

POD. 73. Lukačić Srećko - DZ NAŠICE

POD. 74. Matković Diana - DZ IMOTSKI

POD. 75. Sajevac Krstinka - SLOGA KARLOVAC

POD.77. Modrušan Mirjana - DZ SLUNJ

POD. 78. Rudić Nevenka - DZ KAŠTELA

POD. 79. Kovačić Dunja - SB STUBIČKE TOPLICE

POD. 80. Zovkić Antonija - DZ ŽUPANJA

POD. 81. Mičić Jasenka DZ RIJEKA

POD. 82. Kurtanjek Vilmica - PB VRAPČE

POD. 83. Hodak Valentina - SB LIPIK 

POD. 84. Oštarjaš Stjepan - BOLNICA KLENOVNIK 

POD. 85. Matošić Tomislav - PB RAB

POD.87. Raguž Dunja - DZ VUKOVAR

POD.88. Bilić Joško - ZHM SPLIT

POD. 89. Ganza Silvana - KBC SPLIT

POD. 91. Lipovac Krunislav - DARUVAR

POD. 93. Vargović Damir - OB VIROVITICA

POD. 94. Glas Vesna - DZ KRAPINSKO ZAGORSKE ŽUPANIJE

POD. 97. Silić Otilija - KORČULA 

POD.98. Pekić Zrinka - SB DUGA RESA 

POD. 99. Klarić Đurđica - KUTINA

POD. 100. Davor Marinac OB Nova Gradiška

POD. 101. Veljković Radivoj - DZ NOVA GRADIŠKA

POD. 102. Vučić Gordana DZ BELI MANASTIR 

POD. 103. Kanisek Sanja - PZZ OSIJEK

POD. 104. Bajan Antun - HMP OBŽ 

POD. 106. Bekina Biljana - LJEČILIŠTE BIZOVAČKE TOPLICE 

POD. 107. Pavičić Sarafina - NOVSKA

POD. 108. Petrić Kristina - SB NOVI MAROF

POD. 109. Bakić Bojan - OB BJELOVAR 

POD. 110. Burazor Dražen - OB PULA

POD. 112. Vukoša Vera (ZHM) - OB GOSPIĆ

Pezelj Josip (OB)